Komplexní úklidové služby

Jsme spolehlivá a transparentní úklidová společnost. S námi máte celý proces pod dohledem od zadání poptávky až po její dokončení včetně otevřené kontroly kvality. Se zákazníky budujeme úzké komunikační vazby tak, abychom byli schopni vyhovět náročným požadavkům.

Efektivně nastavené procesy

Díky široké nabídce služeb se postaráme o hladký průběh celého úklidového procesu. Ať už potřebujete vyřešit pravidelný úklid nebo naléhavé situace, postaráme se o Vás na té nejvyšší úrovni.

V našem oboru nejsme nováčci

Na trhu nás najdete více než 20 let jako rodinnou českou firmu. Za tuto dobu se z nás stal etablovaný dodavatel úklidových služeb nejen pro průmyslové odvětví.

Zkušenosti máme z průmyslových provozů, ve kterých úklidové činnosti zajišťujeme pomocí nejmodernější techniky a profesionálních čistících prostředků. Dlouhé roky pečujeme nejen o čistotu Vašich firemních prostor, ale také o zdraví Vašich zaměstnanců a hladký průběh Vašeho podnikání.

Spolehlivost

Naši proškolení pracovníci se postarají o hladký průběh.

Flexibilita

Výjezdové skupiny operativně reagují na aktuální situaci.

Garance

Námi provedený úklid bude v řádném termínu a bez závad.

Efektivní projektové řízení a komunikace

Používáme nástroj pro projektové řízení Freelo, ve kterém zákazníkům nabízíme přístup ve formě „Help Desku“ pro plánování a řešení aktuálních požadavků online. Komunikace se ihned zpřehlední – díky notifikacím, termínům, úkolům a diskuzím je Freelo ten pravý nástroj, který každému týmu zefektivní běžnou pracovní agendu. Soubory a informace na jednom místě – přehledné komentáře v úkolech pomůžou dostat všechny informace, soubory a podklady na místo, kde je rychle najdete vy i kolegové.

Kontrola a vykazování práce zaměstnanců

Se systémem Tretus dokážeme okamžitě zaznamenávat nalezené závady a nedostatky, které jsou ihned online odesílány odpovědným osobám.
Nemusíme tak skladovat již zastaralé papírové checklisty a máme vše pod kontrolou. Našim zákazníkům tak nabízíme vyšší přidanou hodnotu našich služeb.

Neustále rozšiřujeme náš pracovní tým

Hledáte stabilní zaměstnání ve spolehlivé firmě s tradicí na trhu? Přidejte se do našeho týmu a spojte se s profesionály. Pošlete nám o sobě informace a my se Vám ozveme.

Popdorované projekty

Vážíme si lidí a organizací, které svým fungováním přispívají k budování lepší společnosti. Pravidelně podporujeme projekty, se kterými máme stejné hodnoty.

Menu