Maximální čistota průmyslových objektů

Čisté pracoviště je jedním z hlavních kritérií, které poskytuje zaměstnavatel svým zaměstnancům. Je rovněž vaší vizitkou pro obchodní partnery a zákazníky.
Naše rodinná firma má více jak 25 let zkušeností v oboru. Za tuto dobu získala mnoho spokojených zákazníků, a to ve velmi náročných provozech jako je slévárenství, chemický, strojírenský či gumárenský průmysl. Vlastníme svůj vlastní strojový park a úklid provádíme pouze s certifikovanými produkty.

Mezi naše specializace řadíme úklidy průmyslových objektů. Zkušenosti máme ve všech oblastech a úklidových událostí, které se mohou na pracovištích vyskytnout. Jaké služby naši zákazníci využívají ve svých provozech nejvíce?

 

Úklid výrobních a logistických prostor

Podle vašich konkrétních požadavků vypracujeme úklidový plán přesně na míru, abychom dosáhli co největší efektivity. Samozřejmě, aby vše odpovídalo vašim požadavkům. 

Odpadové hospodářství

Jsme vám plně k dispozici i ve třídění odpadu nebo jeho následné likvidaci podle platných norem. Poradíme si také s likvidací provozních kapalin, které přečerpáme, vyměníme a zlikvidujeme. 

Čištění technologií

Již se nemusíte starat o čistotu výrobního zařízení a výrobních technologií. Vaši zaměstnanci se mohou plně věnovat práci a my zajistíme důkladné odstranění nečistot.

Výjezdové skupiny

Pokud vznikne mimořádná událost, rádi za vás vzniklé situace vyřešíme. Disponujeme flexibilními výjezdovými skupinami, které jsou schopné operativně vyřešit jakýkoliv požadavek.

Generální úklid

Nabízíme hloubkové čištění a ochranu podlah, koberců a dalších podlahových krytin. Naši zaměstnanci jsou odborně školeni pro čištění oken a fasád ve výšce. 

Dodávky hygienického materiálu

Můžete využít náš hygienický servis, není tedy nutné řešit velké zásoby hygienického materiálu. Vždy vše doplníme podle potřeby a vašich požadavků.

Plošné a prostorové dezinfekce

Nejen v období se zvýšeným rizikem nakažlivých chorob je důležité dbát na bezinfekční prostředí. Více o našich dezinfekcích si můžete přečíst v minulém článku. (link)

Venkovní údržba

Zapomínat by se nemělo ani na úpravu pracovních areálů zvenčí. Venkovní údržbu a úklidy můžete využít po celý rok, ať už se potřebujete zbavit trávy nebo sněhu. Právě teď v podzimním období je ideální čas na poslední úpravy ploch před začátkem zimy. 

 

Jsme tým, na který se můžete spolehnout

Víme, že se potřebujete soustředit na důležitější věci, než je kontrola čistoty pracoviště. Jsme spolehlivý partner, který se o vše postará za vás. Díky našim zavedeným procesům garantujeme vaši spokojenost a nadstandardní míru flexibilní komunikace. Získáte k ruce vedoucího pracovníka, který s vámi bude v případě potřeby neustále v kontaktu a budete mít přístup do našich softwarových nástrojů, se kterými bude řízení projektu rychlé a přehledné. 

Spolehnout se ale můžete také na naše ostatní zaměstnance, kteří procházejí pravidelným školením a zdokonalují své schopnosti. 

Jsme certifikováni normami

Na závěr se ještě pojďme podívat na normy a osvědčení, díky kterým jsme tím správným řešením pro úklid průmyslových objektů. Za dodržování ochrany životního prostředí ručíme normou ISO 14001. Pro zvyšování kvality a řízení jakosti máme normu ISO 9001 a abychom nezapomněli ani na bezpečí při práci, řídíme se mezinárodně uznávaným certifikátem OHSAS 45001. Samozřejmostí je také pojištění až do výše 20 milionů korun pro případné škody. 

Zaujalo vás, co umíme?

Věříme, že se můžeme stát spolehlivým partnerem i pro vás. Dejte vědět našemu obchodnímu oddělení, které s vámi projde vaše požadavky a připraví cenovou nabídku na míru. Vše zdarma a obratem. Ozvat se nám můžete pomocí těchto kontaktů.

Sdílet

Menu